Haber

Kendisini canlı yayında arayan Kılıçdaroğlu’na Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yanıt: Size ün salmak gibi bir niyetimiz yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Güçlü Sanayi Güçlü Türkiye” İstanbul Buluşması programına katıldı. Burada bir konuşma yapan Erdoğan, kendisini canlı yayında arayan Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.

“ÜNLÜ OLMAK İSTİYORSUNUZ”

Erdoğan, “Akşam kalkıyorsun sabah yalan söylüyorsun, sabah hayatın yalan. Bizi televizyondan arıyorsun. Ünlü olmak istiyorsun. Sana bir ün vermek gibi bir niyetimiz yok. Milletin duruşu çok net ve değişmedi.” sözlerini kullandı.

“YAPTIKLARIMIZI KONUŞUYORUZ”

Erdoğan sözlerine şöyle devam etti: “Seçim sonucunu beğenmiyoruz ve depremzedeleri aşağılayanların nasıl oy isteyeceğini merak ediyoruz. Hatay’a gitti, neden Defne’ye gitmedi. 90 aldınız. Yüzde 8 oy aldık. 90 oy aldık” dedi. Hastane yapma konusunu bir kenara bırakmadık. Şu anda ortaklarınız 2 ayda hastane yapılır mı diye sorarken biz yaparız dedik. Gidip hastaneyi görseydiniz Prof. Dr. Murat Dilmener’in Atatürk Havalimanı’ndaki hastanesini 45 günde yaptık. Ne yapacağımızı konuşuyoruz.

“AMELİYATINI SONLANDIRACAĞIZ”

Artık masa kalmadı. Karşı tarafta toz duman var. Kendi partisi dahil hiç kimse bu şahsı taşıyamaz artık. Onun derdine son vereceğiz. kolay değil 15 oyhaberfoca.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu